Kancelaria z prestiżowym wyróżnieniem

Nasza Kancelaria otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie zostając laureatem zestawienia Orły Prawa 2020. Wyróżnienie jest tym ważniejsze, że zostało przyznane na podstawie oceny Klientów. Do plebiscytu Orły Prawa nie zgłaszaliśmy się sami, tylko zostaliśmy dostrzeżeni przez kapitułę plebiscytu na podstawie dotychczasowej działalności. Nagrodę zawdzięczamy zadowolonym Klientom Kancelarii, którzy docenili naszą pracę. Organizatorzy w swoich gratulacjach podkreślali:

Sprawdziliśmy najpopularniejsze platformy takie jak: Google Maps, Facebook, Zumi, ale również korzystamy z alternatywnych źródeł. Dołożyliśmy wszelkich starań by dotrzeć wszędzie tam gdzie Państwa klienci mają okazję do pozostawienia ocen. Zależało nam na przedstawieniu jak najbardziej rzetelnych wyników, dlatego oparliśmy się wyłącznie na istniejących już ocenach klientów. Dzięki temu żadna z branych pod uwagę firm nie miała możliwości przygotowania do weryfikacji czy manipulowania wynikami

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi stała na najwyższym poziomie, a kolejne wyróżnienia są jej potwierdzeniem. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie!

Menu